Cukrárna U Alenky

Cukrárna U Alenky se snaží zvýšit zisky tím, že zavádí různé nové akce pro zákazníky. Dále chce zvýšit počet zákazníků, kteří se do ní budou pravidelně vracet, a současně jim chce představit šíři celého svého sortimentu.

Cukrárna Cukrárna U Alenky je malá prodejna na okraji města. V místě sice působí již delší dobu, nicméně zisky jsou velmi nízké. Z analýzy veřejného mínění zpracovaného majitelkou cukrárny přímo v části obce, ve které cukrárna leží je patrné, že lidé sice o cukrárně vědí, nicméně neznají její konkrétní sortiment ani ceny. Tento fakt se rozhodla majitelka cukrárny zvrátit letákovou kampaní přímo v místě působení cukrárny.

Aby letáková kampaň měla smysl je třeba doručovat letáky pouze do nejbližších oblastí. Nedá se totiž předpokládat, že lidé bydlící ve větší vzdálenosti budou dostatečně motivováni k návštěvě cukrárny (účinnost v těchto oblastech by tedy byla mizivá). Majitelka cukrárny tedy navštívila stránky 24print.eu, společnosti, která provozuje aplikaci mini-geomarketing, zde nahrála svůj leták a v aplikaci vybrala jen tu oblast, ve které se cukrárna nachází. Poté byla automaticky vytvořena objednávka, kterou majitelka zaplatila a letáky byly v dané oblasti doručeny.

Celkem bylo vytištěno a distribuováno 632 barevných letáků velikost A5 za 3 096,- Kč. Podnikatelka nemusela trávit čas na poště a v tiskárně, čímž ušetřila i čas. Navíc vytištění takto malého množství oboustranných barevných letáků velikosti A5 by nebylo v žádné tiskárně rentabilní.

 • Najděte nás

  Udržujte s námi kontakt pomocí sociálních sítí.

 • Newsletter

  Pro přihlášení k odběru newsletteru vložte email.
  Pro odhlášení vložte email znovu.

  Vyplňte validní email.
 • O nás

  Provozovatelem služby je společnost Infas, a.s., která nabízí directmailové služby již od roku 1993. K 31. 12. 2011 společnost odeslala 187 miliónů dopisních a balíkových zásilek.

Copyright © 2012 Infas.cz. All Rights Reserved .
Take screenshot