Případová studie Městský úřad Milovice

Městský úřad města Milovice v okrese Nymburk schválil novou vyhlášku, která se týká všech občanů obce. Tuto vyhlášku potřeboval zpropagovat co nejrychleji.

Byla schválena vyhláška, která omezuje pití alkoholu na všech veřejných místech obce. Její účinnost byla stanovena na blízké datum, a proto úřad potřeboval své občany upozornit co nejrychleji. Vyhláška samozřejmě byla dle zákona zveřejněna jak na obecní vývěsce tak na oficiálních stránkách města, nicméně tato dvě média v obci nejsou občany často navštěvována.

Aplikace miniGeomarketing poskytuje zákonem definovanému okruhu subjektů službu roznosu letáků kompletně do všech schránek v obci (včetně schránek, které jsou označeny "Nevhazovat reklamní letáky"). Městský úřad města Milovice se tedy rozhodl využít tuto službu roznosu. Jako leták posloužila sama vyhláška, čímž vznikl oboustranný černobílý leták formátu A4. Byly vybrány všechny rajony města Milovice, tudíž bylo distribuováno 4 479 letáků. Celková cena této kampaně byla 10 749,-Kč. 

 • Najděte nás

  Udržujte s námi kontakt pomocí sociálních sítí.

 • Newsletter

  Pro přihlášení k odběru newsletteru vložte email.
  Pro odhlášení vložte email znovu.

  Vyplňte validní email.
 • O nás

  Provozovatelem služby je společnost Infas, a.s., která nabízí directmailové služby již od roku 1993. K 31. 12. 2011 společnost odeslala 187 miliónů dopisních a balíkových zásilek.

Copyright © 2012 Infas.cz. All Rights Reserved .
Take screenshot